خرید اینترنت مخابرات اصفهان

فروش مودم مبین نت اصفهان


فروش و نصب اینترنت های بیسیم و با سیم در استان اصفهان:

برای خرید اینترنت بی سیم در اصفهان فقط لازم است که با داده پردازی اصفهان نت تماس بگیرید.

شامل سرویس های مختلف :

  1. +ADSL2
  2. VDSL
  3. FTTH
  4. TD-LTE
  5. link

پیشنهاد ما کدام است؟

باتوجه به نداشتن زیرساخت مخابرات در اکثر نقاط برای ارائه اینترنت پرسرعت , پیشنهاد اصفهان نت استفاده از اینترنت بیسیم TD-LTE است.مزایا:

  • پهنای باند بالا و سرعت عالی
  • در اکثر نقاط کشور حتی روستاها هم قابل دسترسی است
  • قابلیت جابجایی داره
  • نیاز به خط تلفن نداره
  • برای استفاده بورس یا ماینر فوق العاده است

هرکاربر به چه اینترنتی نیازمند است؟

در صورتی که محل کار شما مجهز به بیش از یک کامپیوتر است، نصب و راه‌اندازی شبکه کامپیوتری در روند کاری شما بسیار موثر است. امروزه وجود شبکه کامپیوتری و اینترنت برای هر شرکت ضروری است، پس بهتر است که شرکتها با توجه به داشتن کاربر زیاد از اینترنت با پهنای باند بیشتر استفاده کنن.برای بازیکنان آنلاین بیشتر نظر ما روی اینترنت کابلی هستش یا لینک رادیویی.برای استفاده در کلاس های آن لاین قطعا TD-LTE بسیار موثر است.

اینترنت بی سیم اصفهان

پیشنهاد ما برای کسانی که دنبال هزینه کم هستند و سرعت براشون اهمیت نداره استفاده از خطوط ADSL هستش.

برای کسانی که میخوان بازی آن لاین انجام بدن و جابجایی ندارن خطوط رادیویی را نصب میکنیم.

عزیزانی که کار ماینینگ انجام میدن استفاده از TD-LTE بسیار راه گشا خواهد بود.

برای خرید هرکدام از این انواع اینترنت میتونین روی کمک ما حساب کنید

توضیح مختصر از انواع خرید اینترنت در اصفهان :

درحال حاضر به دو طریق میتونیم به اینترنت متصل بشیم.

اینترنت کابلی : که شامل ADSL,VDSL,FTTH میشود. پیشنهاد ما استفاده از VDSL , FTTH است بدلیل سرعت بالای این خطوط . زیرا ADSL یک تکنولوژی منسوخ در دنیا است. اما استفاده از این خطوط نیازمند داشتن زیرساخت و فاصله مناسب از مخابرات محل مورد نظر شماست.

اینترت بیسیم : شما همچنین میتونین از اینترنت بیسیم شامل لینک رادیویی و مودمهای TD-LTE استفاده کنین. زیرا لینک رادیویی هزینه نسبتا بیشتری برای خرید تجهیزاتش باید پرداخت کنین و قابلیت جا بجایی مداوم هم نداره اما از کیفیت خوبی برخوردار هستش. برای خرید مودم اینترنت مبین نت اصفهان با ما تماس بگیرید.

مودمهای سیم کارتی از پهنای باند بالایی برخوردارند و قابلیت جابجایی هم دارند. ضمن اینکه در همه جای دنیا اینترنت بیسیم از باسیم گرونتر هستش. اینترنت باسیم بر مبنای پهنای باند درخواستی قیمت گذاری میشن و اینترنت بی سیم بر مبنای ترافیک مصرفی.

اینترنت td lte اصفهان
اینترنت پرسرعت اصفهان

فروش مودم مبین نت:

اینترنت مبین نت اصفهان :

اگر قصد خرید اینترنت بی سیم را دارید , پیشنهاد ما خرید مودم مبین نت است. دلیل این پیشنهاد این است که با خرید بهترین مودم مبین نت b612 هم میتوانید از شبکه مبین نت استفاده کنید هم شبکه همراه اول. در واقع شما یک مودم بی سیم همراه اول هم خریده اید که میتوانید در هر منطقه از کشور از اینترنت شبکه همراه اول استفاده کنید. شرکت ارتباطات پایا از سال ۱۳۸۷ با ارائه خدمات مودم وایمکس مبین نت شروع به فعالیت کرد. بعد از به پایان رسیدن خدمات وایمکس این شرکت مشتریان خود را تنها نگذاشت و با طرح تعویض مودم وایمکس با مودم td lte مبین نت به رقابت با دیگر اپراتورها پرداخت. لازم به توضیح است که سیم کارت td lte مبین نت بروی گوشی هوشمند کار نمیکند. وفقط بروی مودم های مبین نت قابلیت نصب و راه اندازی دارد.

انواع مودم های مبین نت سیم کارتی :

مودم AIRMASTER 3000 مبین نت

دستگاه مودم MN6200 مبین نت

مودم UTEL MN4200 مبین نت

دستگاه مودم B612 مبین نت

مودم جیبی همراه مبین نت

اگر شما دارنده یک مودم آنلاک سیم کارتی هستید و به خاطر قیمت اینترنت نسبتا کمتر مبین نت علاقه دارید تا از سیم کارت TD LTE مبین نت استفاده کنید , میتوانید نسبت به خرید سیم کارت اینترنتی مبین نت از شرکت آریا اکسین اقدام کنید.

قیمت انواع مودم مبین نت :

با توجه به اینکه قیمت ها مداوم در حال تغییر هستند قیمت ثابتی ندارند. و متاسفیم که قیمت فقط با تماس تلفنی قابل ارائه است.

 

برای خرید مودم مبین نت با ما تماس بگیرید. 

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *