راه اندازی و نصب دوربین در اصفهان

نصب دوربین ip اصفهان


سامانه نظارت تصویری:

سیستم نظارت تصویری ( دوربین دار بسته) از سالیان پیش بعنوان ابزاری مهم در بحث نظارت و ایجاد امنیت مورد استفاده قرار گرفته‌اند . باتوجه به سابقه طولانی این سیستم‌ها تحولات و پیشرفت‌های بسیار زیادی در این حوزه صورت پذیرفته است . که اطلاع از روند این پیشرفت‌ها و آشنایی با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها می‌تواند کمک شایانی به مدیران و کارشناسانی که درحال انتخاب و پیاده‌سازی یک سیستم نظارت تصویری هستند، نماید.

اجزای اصلی سیستم نظارت تصویری:

هرمجموعه دوربین مداربسته ای چهار تجهیز دارد:

  1. دوربین
  2. دستگاه ضبط تصاویر یا سرور با نرم افزار نظارت ( ما نرم افزار نظارت شیردال را پیشنهاد میدهیم)
  3. حافظه
  4. پاور و کابل و اتصالات

انواع دوربین ها:

دوربین های آنالوگ:

امروزه از این سیستم‌ها برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم،  پرتردد و پرخطر استفاده می‌شود. موزه‌ها، فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو , راه‌آهن , حتی بیمارستان‌ها , منازل و مدارس به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند.

کارکرد دیگر سیستم‌های مداربسته، کارکرد نظارتی است. امروزه مدیران زیادی بوسیله این سیستم‌ها بر کار نیروهای و ابزار و تجهیزات خود نظارت دارند. سیستم‌های آنالوگ که براساس یک سیگنال پیوسته کار می‌کنند، نسبت به سیستم‌های دیجیتال از قدمت بیشتری برخوردارند.

دوربین های ( IP )تحت شبکه:

توجه به فراگیر شدن فناوری شبکه های کامپیوتری بستری فراهم شد تا نسل جدید دوربین های مدار بسته تحت شبکه IP- Camera بوجود آیند. استفاده از دوربین‌ مداربسته تحت شبکه به علت بالا رفتن قابلیت ‌های آنها نسبت به گذشته روز به روز درحال افزایش است.

نصب دوربین ip اصفهان

مشاوره رایگان نصب دوربین مداربسته اصفهان:

ارایه مشاوره صحیح جهت انتخاب نوع دوربین ها و دستگاه کنترل مرکزی گام اول خدمات دوربین تحت شبکه این شرکت به شما می باشد. هر مکان سناریوی خاص خود را می طلبد. در حال حاضر شرکت های تولید کننده این دوربین ها طیف گسترده ای از دوربین را تولید می کنند. هر کدام از این دوربین ها جهت مصرف خاصی کاربرد دارد. ابتدا محل مورد بررسی قرارگرفته و سپس پیشنهاد مناسب ارایه می گردد.

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان:

پس از انتخاب سناریو مناسب , طراحی و جانمایی آغاز می شود که نقشه کامل مجموعه به همراه تصاویر بررسی شده , از محل بازدید به عمل می آید. سپس طی جلسه ای مشخص می کنید کدام مناطق برای شما حائز اهمیت بوده و حساسیت آن چقدر است. مطابق با نیاز شما دوربین ها جانمایی میشود و مدل آن انتخاب می گردد. این امر وقتی اهمیت بیشتری پیدا میکند که پروژه نصب دوربین مدار بسته در منزل باشد. برای خرید نرم افزار سرور نظارت هم ما نرم افزار قدرتمند ایرانی شیردال را پیشنهاد میکنیم.

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته در اصفهان کدام است؟

در انتخاب مشاور و مجری برای نصب و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته باید چند نکته را در نظر گرفت:

  1. رزومه شرکت مجری طرح دوربین مداربسته چیست؟
  2. این شرکت بیشتر از چه برندی برای پروژه دوربین مدار بسته استفاده میکند؟
  3. آیا قبل از نصب سیستم مشاوره , بازدید و پیشنهادی به کارفرما میدهد؟
  4. آیا بعد از نصب سیستم نقشه طرح را تهیه کرده و به کارفرما تحویل میدهد و قرارداد پشتیبانی شبکه خوبی برای ادامه کار ارائه میدهد؟
  5. شرکت مجری باید از افرادی با توانایی بالای پسیو و اکتیو شبکه , برقکار حرفه ای و هماهنگ کننده مسئولیت پذیری برخوردار باشد. که همه این موارد را میشود با دیدن چند عکس نمونه کار این شرکت متوجه شد.

شرکت داده پردازی اصفهان نت با تجربه بالا از سال ۱۳۸۸ تا به امروز در زمینه نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری و حفاظت فیزیکی در اصفهان فعالیت دارد. ما از بهترین برند دوربین مداربسته بازار ( داهووا , هایک ویژن) استفاده میکنیم. قبل از اجرای پروژه به شما مشاوره رایگان میدهیم و کلیه موارد بالا را اجرا میکنیم. قرارداد پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در اصفهان از مزیت های زیادی برای مشتریان عزیز برخوردار است.

سیستم نظارت تصویری

قیمت دوربین مداربسته

با توجه به کلیه موارد گفته شده در متون بالا قیمت دوربین های مداربسته به عوامل مختلفی بستگی داره. به غیر از عامل انتخاب تجهیزات به کار رفته در نصب دوربین مداربسته در اصفهان میتوان از بهترین نصاب دوربین مداربسته  استفاده کرد تا با تجربه و دانش خود از بروز خطا و انتخاب تجهیزات غیر اصولی و نصب پر هزینه جلوگیری کرد تا به این شکل بتوان هزینه پروژه را کم کرد.

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.