ایجاد دورکاری در شرکت

دسترسی به اطلاعات سرور از بیرون


دورکاری چیست؟

به انجام و ارائه خدمات شغلی در محل منزل از راه دور , دورکاری در منزل گفته می شود.  وقتی صحبت از دورکاری می شود بیشتر ذهن به طرف دورکاری کارمندان میرود. اما امروزه قشر کثیری از صنوف به دورکاری آنلاین پیوسته اند. مثلا دورکاری پشتیبانی آنلاین مهندسین شبکه یا مهندیسین برنامه نویس از این جمله هستند. به موازات گسترش شبکه در ارائه خدمات به مشتریان , مدیران تصمیم به ایجاد بخشی به عنوان شرکت دورکاری می گیرنددورکاری شرکت ها مزایای زیتدی دارد که مورد بحث ما نیست.  اما شرکت های دورکاری نیاز به داشتن زیرساخت های دورکاری مناسبی برای انجام این تصمیم دارند. برای راه اندازی خدمات دورکاری شبکه نیاز به پیاده سازی پسیو و اکتیو مناسب دارید که امنیت شبکه از مهمترین استاندارد های خدمات دورکاری می باشد. در پایین ما کاملتر این فرایند را توضیح میدهیم.

دورکاری در شرکت:

ایجاد دورکاری در شرکت از بهترین خدمات تیم ما است.در دسترس بودن اطلاعات مهم شرکت برای کارمندان امری بسیار مهم است. امروزه بیشتر شرکتها به سمت دورکاری کردن کارمندان خود میروند. به همین منظور از گذشته تا به حال تجهیزات مختلفی برای اشترا گذاری فایل در اختیار کارمندان بوده است.

تجهیزاتی مانند فلاپی , لوح فشرده , هارد اکسترنال و فلش مموری. دوتای اول به دلیل حجم کم و سرعت پایین منسوخ شدند. اما همچنان از هارد بیرونی و فلش مموری استفاده میشود. با گسترش استفاده از یارانه ها در شرکتها و اداره امور کارها و ذخیره سازی دیتای شرکت در رایانه اصلی یا سرور کامپیوتر , نیاز به فن آوری های جدیدی احساس میشد.

اینترنت بزرگترین فضای اشتراک گذاری:

شرکتهای فعال در زمینه تولید سیستم های عامل , ابزارهای مختلفی را در سیستم عامل بکار بردند تا اطلاعات رایانه ها در فضای داخلی شبکه به اشتراک گذاشته شوند. امروزه بزرگترین فضای اشتراک گذاری جهان , اینترنت است. کاربران به راحتی میتوانند کلیه اطلاعات از دیتاهای اداری تا موزیک و ویدئو را در اینترنت به اشتراک دیگران بگذارند. همچنین هرگونه اطلاعاتی مورد نیازتان را در اینترنت را برای خود دانلود کنند.

راه اندازی دورکاری در شرکت
ایجاد دورکاری در شرکت
دسترسی به اطلاعات سرور از بیرون

دورکاری در فضای ابری:

مهمترین مورد در زمینه اشتراک فایل , حتما امنیت اطلاعات است. یکی از عیوب استفاده از هارد و فلش مموری بحث امنیت آنها است چراکه امکان دسترسی افراد دیگری به اطلاعات وجود دارد.

اشتراک گذاری فایل در اینترنت باید حتما از سطح امنیتی بالایی برخوردار باشد. در غیر این صورت امکان دسترسی هکرها به اطلاعات شرکت وجود دارد..

پس ابزارهای مختلف دیگری پدید آمده اند برای ذخیره سازی اطلاعات در اینترنت که از امنیت نسبتا بالایی برخوردارند.  برخی به صورت رایگان و برخی با پرداختن هزینه ناچیز توسط کاربران فضای مورد نیاز را در اختیار قرار میدهند..

به فضای ذخیره سازی جدید , فضای ابری میگویند. برخی از شرکتهای بزرگ  ابزاری را در فضای ابری برای ذخیره سازی و اشتراک گذاری فایل در اختیار کاربرانشان قرار داده اند. دراپ باکس، آمازون، گوگل، اپل، مایکروسافت و… نمونه‌ای از شرکت‌های معتبری هستند که خدمات ابری را به کاربران و کسب و کارها ارائه می‌دهند.

راه اندازی دورکاری در شرکت

ذخیره سازی اطلاعات شرکت در فضای ابری:

برای داشتن فضای ابری , حتما لازم نیست که شرکت از شرکتهای دارای این فناوری , فضایی را اجاره کنند. هر شرکت میتواند با خرید سخت افزارهای اشتراک فایل , اطلاعات خود را برای کاربران با امنیت بسیار بالا به اشتراک بگذارد.

همچنین میتوان با اجاره یک هاست داخلی از این فن آوری با هزینه بسیار کمی برخوردار شد.

شرکت مجازی سازی در اصفهان

اجرای کامل دورکاری توسط کارشناسان اصفهان نت:

اصفهان نت با داشتن تجربه بالا در پشتیبانی شبکه و اطلاعات شرکتها اقدام به انجام پروژه دورکاری در اصفهان میکند. داده پردازی اصفهان نت یکی از بهترین شرکتها در زمینه انجام پروژهای دورکاری شرکتها در اصفهان است. لازم به ذکر است که تیم اصفهان نت فضای ابری شرکت ارتباطات مبین نت را به عنوان میزبان شما عزیزان پیشنهاد میدهد.

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *