دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه به گسترش کسب و کارها کمک می کند؟

تعریف واحدی برای دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی در بین صاحب نظران وجود ندارد. اما بطور کلی هرنوع تبلیغات و بازاریابی که توسط ابزار و فعالیت در بستر و فضای دیجیتال برای انواع محصولات و خدمات انجام گیرد , شامل دیجیتال مارکتینگ می شود. امروزه به دلیل گسترش و نفوذ اینترنت در بین کاربران , هر کسب و کاری باید برای عقب نماندن از قافله فروش در بستر اینترنت از راه کارهای بازاریابی دیجیتالی استفاده کند.

اولین راه کار معرفی و فروش کالا و خدمات در فضای اینترنت , داشتن یک وب سایت جذاب و کاربرپسند است. یک وب سایت پویا که بتواند محصولات شما را به مشتریان معرفی کند و همچنین دارای جذابیتی باشد که افراد وقت بیشتری را جهت شناخت بیشتر برند شما در سایت صرف کنند , به گسترش هرچه بیشتر کسب و کارتان کمک می کند.

یک وب سایت جذاب چگونه است؟

برای داشتن یک وب سایت جذاب باید از یک تیم حرفه ای طراحی وب سایت کمک بگیرید. هزینه طراحی یک وب سایت زیبا و شیک نسبت به درآمد و کارایی که در کنار آن برای برند شما حاصل می شود بسیار پایین است. زیرا فقط یک بار هزینه می کنید و می توانید یک فروشگاه داشته باشید بدون دادن هزینه های جاری مانند اجاره مکان , هزینه چندین پرسنل , هزینه های قبوض مربوطه و بیمه و مالیات و غیره. اما متاسفانه اگر با تیمی غیر حرفه ای کار کنید غیر از عقب افتادن در این تبلیغات , به برند خود نیز آسیب های جبران ناپذیری خواهید زد و البته هزینه های غیر قابل برگشت انجام داده اید. 

عکاسی صنعتی

 

عکاسی صنعتی چگونه به ما در گسترش کسب و کارمان کمک میکند؟

برای جذابیت وب سایت غیر از انتخاب مناسب طیف های رنگ متناسب با شغل مورد نظر , ما نیاز داریم به تصاویر و ویدئوهایی برای معرفی برند , شرکت و محصولات و خدمات مورد نظر خودمان برای فروش.

داشتن عکس هایی با کیفیت و البته طراحی شده ی زیبا و جذاب می تواند بهترین کمک در این زمینه باشد.هرچه این تصاویر از محصولات زیباتر باشد , امکان فروش آن بالاتر می رود. پیشنهاد ما برای شما استفاده از یک تیم طراحی حرفه ای برای ساختن لوگوی برند شما و همچنین طراحی انواع عکس ها از محصولات است.

 
سئو و افزایش رتبه سایت چگونه است؟

معمولا دو نوع تفکر بر مشتریان طراحی وب سایت حکم فرماست. عده ای از مشتریان فقط به دنبال داشتن یک وب سایت برای برند خود هستند که بتوانند آدرس دامنه خود را داشته باشند و نیازی به گسترش کسب و کارشان در فضای اینترنت نمی بینند.

اما بیشتر مشتریان به دنبال فروش هرچه بیشتر و تبلیغات گسترده در فضای اینترنت هستند. این عزیزان باید توجه داشته باشند که صرف داشتن یک وب سایت جذاب امکان فروش گسترده را در فضای دیجیتال فراهم نمی کند. برای این کار باید وب سایت مورد نظر بتواند با بقیه رقبا و همصنفان شما , رقابت کند. در اینجاست که بحث رتبه سایت در موتورهای جستجو و البته گوگل به میان می آید. برای بالا بردن رتبه در گوگل باید استانداردهای گوگل رعایت شود. برخی از این استانداردها توسط طراح سایت باید در نظر گرفته شود. برخی هم باید توسط تیم سئوی حرفه ای انجام شود.

اگر شما از تیمی غیر حرفه ای برای سئوی سایت خود استفاده کنید , احتمالا غیر از شکست در رقابت , گاهی امتیازات منفی گوگل به وب سایت شما چنان زیاد می شود که دیگر آن دامنه مورد نظر قابل سئو شدن را ندارد و باید آدرس وب سایت خود را تغییر دهید. زیرا از نظر هزینه و زمان بازگشت به حالت اولیه مقرون بصرفه نخواهد بود که هزینه ای انجام شود.

تیم داده پردازی اصفهان نت با در اختیار داشتن متخصصان دیجیتال مارکتینگ در اصفهان , آمادگی دارد تا به شما عزیزان برای گسترش کسب و کارتان در فضای اینترنت کمک کند.برای مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید.