ساخت فایل اکسل برای ورود اطلاعات شرکت

ساخت نرم افزار فایل اکسل

در اکثر شرکت ها ساخت نرم افزار فایل اکسل به صورت تکی یا چند فایل اکسل  انجام می شود و اطلاعات مهم شرکت بروی آنها قرار می گیرد.

معمولا برنامه EXCEL برای طبقه بندی اطلاعات استفاده می شود. پس مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست این اطلاعات برای چندین سال روی یک فایل اکسل ذخیره سازی می شوند یا حجم اطلاعات بسیار بالا می رود و سیستم ها برای پردازش و باز و بسته این فایل با مشکل مواجه می شوند.

در نتیجه اگر درون یک فایل اکسل دارای فرمول نویسی, لینک های متعدد و فایل های مختلف باشد امکان هیچ گونه تغییر ندارد مگر با صرف چند ماه زمان و حتی پرداخت هزینه اضافه حقوق به کارمندان، برای ایجاد تغییرات ناچیز در اطلاعات این فایل، تغییری که مجددا بعد از گذشت زمان کوتاهی اثر خود را از دست میدهد.

بهترین راهکار برای وارد کردن اطلاعات شرکت در یک فایل چیست؟

داده پردازی اصفهان نت پیشنهاد می کند، به جای ساخت فایل های بزرگ اکسل و وارد کردن اطلاعات مهم شرکت در آن، درخواست نوشتن یک برنامه با امکان برآورده کردن همه نیازهای فعلی و آینده خود را برای شرکت خود فراهم کنید.

تیم برنامه نویسی اصفهان نت توسط زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت میتواند تمام آیتم های مورد نیاز شما را در قالب یک برنامه اختصاصی برای شرکت شما برطرف کند.

ساخت دیتابیس برای اطلاعات شرکت

معایب فایل اکسل

مزایای برنامه اختصاصی

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *