مانیتورینگ کاربران شبکه اصفهان

مانیتورینگ شبکه


مانیتورینگ کاربران شبکه در سازمان و شرکت:

در شبکه های بزرگ با چندین کاربر , برای دیدن رفتار کاربران در شبکه و نحوه انجام کارها توسط آنها , بهترین ابزار استفاده از مانیتورینگ کاربران شبکه است چرا که مانیتورینگ در شبکه به صورت زنده صفحه نمایش کاربر را به شما نشان میدهد. مدیر میتواند بدون آنکه کاربر متوجه باشد چگونگی کار کردن کارمندان با رایانه های خود را ببیند. مثلا اینکه کاربر به کدام صفحات وب مراجعه میکند یا سرعت انجام کارهای او چقدر است؟

راهکار دیدن صفحه مانیتور کارمندان شبکه چیست؟

نرم افزار مانیتورینگ کاربران شبکه:

در سازمانها بهترین راهکار برای کنترل نحوه انجام کارها مانیتورینگ کاربر است. البته نرم افزارهای زیادی برای مانیتورینگ کابران وجود دارند که امکانات بسیار زیادی را در اختیار مدیران قرار میدهند.

ضبط صفحه نمایش کاربران حتی در مواقعی که مدیر حضور فیزیکی در شرکت ندارد, از امکانات دیگر مانیتورینگ است که موجب میشود کارمندان در زمانی که مدیر حضور ندارد هم تمام تلاش خود را انجام دهند.

فرستادن پیام برای یک یا همگی کاربران و نمایش پیام بروی صفحه نمایش رایانه مقصد از دیگر امکانات خوب این گونه نرم افزارها است.

مانیتورینگ شبکه
مانیتورینگ شبکه
شرکت نصب و راه اندازی شبکه

انجام مدیریت کاربران شبکه:

داده پردازی اصفهان نت آمادگی دارد تا در صورت درخواست مشتریان عزیز , در اسرع وقت ابزارهای مدیریتی شبکه در شرکت را پیاده سازی کند. بهترین راهکار سخت افزاری برای مدیریت کاربران شبکه استفاده از مانیتورینگ کاربران میکروتیک است.  بهترین ابزار در کنترل کاربران شبکه های بزرگ استفاده از ویندوز سرور و شبکه دامین بروی اکتیو دایرکتوری است. برای مشاوره در مورد نصب و راه اندازی روتر های میکروتیک میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت نصب و راه اندازی شبکه

مزایای نرم افزار مدیریت کاربران شبکه

صفحه مانیتور کاربران و نحوه کارکردن آنها با سیستم نمایش داده میشود.

به صورت ریموت سیستم کاربر در اختیار مدیر قرار میگیرد و مدیر میتواند تمام کارهای مورد نظر خود را بروی سیستم مقصد انجام دهد.

مانند سیستم های دوربین مدار بسته میتوان همزمان صفحه تمام سیستم ها را دید زیرا در این صورت میتوان به شکل بهتری مدیریت کرد.

برای انجام پروژه های مختلف مناسب است چرا که همیشه منظور مدیریت کاربران نیست.

سیستم کاربر را قفل میکند.

برای نشان دادن موضوعی به همه استفاده میشود برای مثال میتوان به اجرای یک ویدئو در سیستم مدیر برای درک بهتر مفهومی استفاده کرد.

برای خارج کردن اکانت کاربری از ویندوز استفاده میشود تا کس دیگری از سیستم این کاربر استفاده نکند.

میتوان برنامه را در چند مانیتور گسترش داد تا راحت تر بتوان نظارت کرد.

دسترسی کاربران به اینترنت را به منظور مدیریت بهتر بر شبکه مسدود میکند.

با کمترین دخالت در کار شبکه انجام میگیرد. زیرا در شبکه های با ترافیک بالا این موضوعی حیاتی است.

دیدن تمام پردازش سخت افزارهای کاربر زیرا گاهی از همین طریق میتوان به کندی سرعت سیستم کاربر پی برد.

برای امنیت بیشتر اطلاعات استفاده میشود زیرا ممکن است در شرکتی با سطح امنیت بالا مورد استفاده قرار گیرد و مدیران اجازه خارج شدن اطلاعات از شرکت را ندهند.

بهترین نرم افزار مانیتورینگ کاربران شبکه

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *