نصب اکتیودایرکتوری

نصب و راه اندازی شبکه دامین و اکتیودایرکتوری در اصفهان


کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه در اصفهان

کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه در اصفهان، تنظیم و تعمیر تجهیزات شبکه توسط شرکت خدماتی شبکه در اصفهان انجام میشود. برای این منظور کافیست با بهترین شرکت خدمات شبکه در اصفهان تماس بگیرید.

کانفیگ انواع تجهیزات شبکه

به اعمال تنظیمات بروی برخی از اجزای شبکه کانفیگ تجهیزات یا پیکربندی گفته می شود. این کار معمولا بعد از مرحله پسیو یا زیرسازی و نصب تجهیزات شبکه سرور انجام می شود. در موارد دیگر نصب انواع تجهیزات شبکه زمان ارتقا یا تعویض تجهیزات باید انجام شود. 

بسته به نوع کار مورد انتظار از تجهیزات، این تنظیمات متفاوت هستند. یک مثال خیلی ساده، برای نصب مودم adsl، مودم فقط با اتصال به برق و کابل تلفن به اینترنت متصل نمی شود. باید پیکربندی روی مودم انجام شود. گاهی ما میخواهیم مودم را بصورت اکسس پوینت استفاده کنیم، نه برای اتصال به اینترنت. بنابراین مجددا تنظیمات کاملا متفاوتی را باید انجام بدهیم. برای کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه با ما تماس بگیرید.

تعمیر قطعات کامپیوتری

کانفیگ شبکه چگونه انجام میشود

گاهی یکسری تجهیزات در شبکه استفاده میشوند و امکانات بسیاری را در اختیار مدیر شبکه قرار میدهند. برای مثال یک روتربورد میکروتیک میتواند برای چندین کار متفاوت در هر شبکه  استفاده شود. برای اینکه هر تجهیزی بتواند کار خود را بصورت صحیح انجام دهد، حتما باید تنظیمات به صورت صحیح اعمال شود.

معمار شبکه

معمار شبکه بنا بر انتظارات و رفع نیازها اقدام به تحلیل و ایجاد نقشه شبکه میکند و لیستی از تجهیزات مورد نیاز را در اختیار مدیر شبکه قرار میدهد. مدیر شبکه تنظیمات را برای برطرف کردن همه نیازها به وسیله تجهیزات انجام می دهد.، این تجهیزات می توانند به عنوان جزیی از کل سیستم کارایی داشته باشند. به طور مثال وقتی مودم اینترنت را کانفیگ میکنیم باید ip آن مودم در رنج Ip شبکه باشد. در غیر این صورت مودم دارای اینترت خواهد بود اما در شبکه و تجهیزات دیگر اینترنت وجود نخواهد داشت.

پیکربندی تجهیزات شبکه توسط چه افرادی صورت میگیرد

به اعمال تنظیمات بروی برخی از اجزای شبکه کانفیگ تجهیزات گفته میشود. این کار معمولا بعد از مرحله پسیو یا زیرسازی و نصب تجهیزات شبکه انجام می شود. در موارد دیگر کانفیگ انواع تجهیزات شبکه در موقع ارتقا یا تعویض تجهیزات باید انجام شود.این تنظیمات در هر شبکه متفاوت است. بسته به نوع کاری که از تجهیز انتظار است , این تنظیمات متفاوت هستند. 

انجام تنظیمات بروی شبکه کامپیوتری2

یک مثال خیلی ساده، وقتی یک مودم اینترنت adsl را بخواهیم راه اندازی کنیم. مودم فقط با اتصال به برق و کابل تلفن به اینترنت متصل نمیشود. باید تنظیماتی بروی مودم انجام شود. گاهی ما میخواهیم مودم را بصورت اکسس پوینت استفاده کنیم و نه برای اتصال به اینترنت. مجددا تنظیمات اعمالی کاملا متفاوت خواهد بود.

انجام تنظیمات بروی شبکه کامپیوتری2

 

کارشناس تجهیزات شبکه در اصفهان

داده پردازی اصفهان نت از جمله شرکتهای دارای متخصصین مختلف برای نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه  است. بدلیل حساسیت بالای این موضوع ما سعی کرده ایم به بهترین نحو ممکن و کمترین دخالت در معماری شبکه مشتریان خود، اقدام به اعمال تنظیمات جدید کنیم. در پروژه های بزرگتر با حساسیت بالا، روند عادی کار بسیار حائز اهمیت است،‌به همین دلیل متخصصین ما در روزهای تعطیل به محل مراجعه میکنند. کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه در اولویت ما قرار دارد.

در اکثر تنظیمات کافیست فقط یک شماره تک رقمی اشتباه تنظیم شود تا کل یا جزیی از شبکه از مدار خارج شود. مدیران شرکتها به این امر واقف هستند و برای کانفیگ تجهیزات شبکه از بهترین افراد استفاده میکنند. کارشناس شبکه به غیر از تخصص اکتیو باید به پسیو شبکه هم تسلط کافی داشته باشد. برای کانفیگ برخی از تجهیزات افراد باید دوره های خاصی را طی چند ماه پشت سر بگذارند. برای نمونه کارشناس میکروتیک در اصفهان دارای مدرک مهندسی میکروتیک است.

چرا باید از بهترین تعمیرکار شبکه استفاده کنیم

تسلط بر بحث کانفیگ یک تجهیز به تنهایی کافی نیست. چرا که یک شبکه کامپیوتری از اجزای مختلفی تشکیل شده است , و به صورت یک سیستم یک پارچه عمل میکند. متخصص این حوزه بعد از نیازسنجی باید بتواند کل شبکه موجود و معماری آن را تحلیل کند و بهترین راه کار ممکن را ارائه دهد. زیرا برای تامین یک نیاز ممکن است چندین کانفیگ مختلف وجود داشته باشد. مانند ایجاد vpn server ( برای آموزش کلیک کنید). یک کارشناس با تسلط کمتر , نیاز خواسته شده را برطرف میکند , اما مشکلات بیشتری گریبان گیر مجموعه میشود. بطور مثال کافیست کانفیگ به طریقی زده شود که ترافیک شبکه را بالا ببرد. این موضوع باعث کندی کل مجموعه سیستمها میشود. مجموعه اصفهان نت بهترین راه کارهای ممکن را با توجه به شبکه و نیاز شرکت یا سازمان شما ارائه میکند. کارشناسان اکتیو  شبکه اصفهان نت در اصفهان از بین بهترین ها هستند.

انجام تنظیمات بروی شبکه کامپیوتری

انجام تنظیمات شبکه در اصفهان:

داده پردازی اصفهان نت برای تامین همه نیازهای مشتریان عزیز اقدام به کانفیگ شبکه در اصفهان میکند. کانفیگ تجهیزات شبکه در اصفهان تخصص کارشناسان این مجموعه است. تجهیزات متنوعی توسط کارشناسان اصفهان نت کانفیگ میشود.

خدمات ما
 • نصب انواع مودم : نصب مودم adsl , نصب مودم lte در اصفهان
 • انجام تنظیمات روتر میکروتیک در اصفهان
 • راه اندازی ویپ در اصفهان
 • نصب انواع سوییچ شبکه در اصفهان
 • نصب سرور شبکه در اصفهان
 • راه اندازی سرور vpn در اصفهان
 • اراه اندازی اینترنت مجانی hotspot برای مشتریان در اصفهان
 • انجام تنظیمات فایروال در شبکه اصفهان
 • راه اندازی مانیتورینگ شبکه در اصفهان
 • تعمیرات تجهیزات شبکه در اصفهان
 • تعمیر مودم در اصفهان
 • تعمیر سرور در اصفهان
همچنین داده پردازی اصفهان نت در زمینه عیب یابی و نصب تجهیزات شبکه  و کانفیگ و تعمیر انواع تجهیزات شبکه به شما عزیزان یاری رسانی میکند. در بحث عیب یابی قبل از انجام تغییرات لازم , کارشناس ما در محل شرکت حاضر شده و به کار تحلیل شبکه و معماری آن میپردازد. پس از شناخت مشکل مورد نظر اقدام به عیب یابی میکند

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *