نصب شبکه های کامپیوتری در اصفهان

نصب شبکه های کامپیوتری در اصفهان


ارائه خدمات شبکه در اصفهان:

از فعالترین بخش های داده پردازی اصفهان نت خدمات شبکه کامپیوتری است.

اجرای شبکه رایانه ای چیست؟

ارتباط بین دو یا چند رایانه را شبکه کامپیوتری میگویند و طراحی و اجرای شبکه کامپیوتری از اولویت های یک شرکت است . هر شرکت به نگهداری شبکه نیاز دارد. امروزه تبادل اطلاعات و داشتن ارتباط بین رایانه ها از اولویت های بالای سازمان ها میباشد. اکثر داده های یک سازمان از طریق رایانه ذخیره سازی , بازبینی و اصلاح میشوند.

اجرای شبکه پسیو کامپیوتری از ابتدایی ترین کارهاست. خدمات نصب و راه اندازی شبکه به سه بخش ( اجرای پسیو شبکه , خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه ) تقسیم میشوند. از طریق شبکه این اطلاعات به اشتراک افراد دیگر گذاشته میشود. برای جلوگیری از اختلال در کارهای روزانه و اهداف سازمان , باید یک شبکه پویا , قدرتمند , با کیفیت و پرسرعت داشت. برای سازمانهای بزرگ مانند کارخانه ها باید ابتدا اجرای شبکه فیبر نوری را در دستور کار قرار داد.

به همین منظور در هر سازمانی فرد یا گروهی از افراد مسئولیت تعمیر شبکه آن سازمان را دارا هستند. با رشد روزافزون شبکه های کامپیوتری در سازمان ها , دسترسی سریع و امن به اطلاعات موجود نیاز اساسی است. ایجاد هدف برای داشتن یک شبکه سریع و امن برای همین منظور است.

ارائه خدمات  شبکه در اصفهان:

خدمات طراحی شبکه اصفهان:

اجرای پسیو شبکه ( خدمات پسیو شبکه چیست؟) : یکی از مهترین بخشهای نصب و راه اندازی شبکه  پیاده سازی شبکه های کامپیوتری است که مربوط به خدمات پسیو میباشد که باید حتما از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات زیرساخت شبکه در این بخش استفاده کرد. طراحی و پیاده سازی شبکه فیبر نوری در این قسمت انجام میگیرد.

خدمات اکتیو شبکه : خدمات اکتیو شبکه شامل راه اندازی و کانفیگ تجهیزات مختلف در شبکه همچون کارت شبکه، سوییچ (switch)، مسیریاب (Router)، دیوار آتش (Firewall)، مبدل فیبر نوری و سرور (server) می باشد. در واقع هر تجهیزی که توسط الکتریسیته اقدام به تبادل دیتا میکند در بخش خدمات اکتیو قرار میگیرد.

خدمات امنیت شبکه : تمامی اقداماتی که منجر به بالا بردن امنیت تجهیزات شبکه و راه کارهای مرتبط با آن از جمله : سطوح دسترسی کاربران , نرم افزارهای مقابله با ویروس ها و بد افزار ها , امینت کار سطح اینترنت و غیزه در بخش خدمات امنیت شبکه قرار میگیرند.

خدمات پشتیبانی شبکه  بعد از پیاده سازی شبکه های کامپیوتری باید برای سالم نگه داشتن تجهیزات و همینطور بالا بودن کیفیت شبکه باید از شرکت پشتیبانی شبکه در خواست نمود تا تعمیرکار شبکه به صورت مداوم در خدمت شرکت ما باشد.

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری چیست؟

اتصال دو یا چند رایانه به هم یک شبکه کامپیوتری میگوییم. برای ایجاد شبکه در یک شرکت یا سازمان روشهای متفاوت وجود دارد. انتخاب روش بستگی به بزرگی یا کوچکی شبکه دارد. ساده ترین نوع شبکه اتصال همه سیستمها به یک سوییچ و ارتباط آنها از طریق پروتکل ip v4 است.در شبکه های بزرگتر متخصصان این حوزه از سوییچ ها , روتر ها و سرور استفاده میکنند. خرابی شبکه از موارد مرسوم هر شبکه کامپیوتری است که توسط تعمیرکار شبکه مرتفع میشوند.

امروزه اینترنت بزرگترین شبکه در جهان است. این شبکه توانسته میلیونها device ( رایانه ها , تلفنهای همراه , تبلت ها و هر آنچه که میتواند به شبکه متصل شود ) را به هم متصل کند. بسیاری از کارها را سریع و با هزینه بسیار کم انجام دهد. به جنبه های زندگی بشر از اجتماعی , اقتصادی , خبری , فرهنگی و اجتماعی , سیاسی و ورزشی ورود کند.در واقع ما در دنیای اینترنت بیشتر زندگی میکنیم. از همین روی داشتن یک شبکه با زیرساخت مناسب در یک مرکز , برای پایداری ماندن این ارتباط ضروری است.

نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار در اصفهان:

 یکی از تجهیزات راه اندازی شبکه سرور است . به رایانه مرکزی که وظیفه ذخیره سازی و پردازش اطلاعات شبکه را دارد سرور میگوییم. سرور همچنین وظیفه پاسخگویی به نیاز کاربران را نیز دارد. ساده ترین وظیفه یک روتر اتصال دو شبکه کوچک بهم و تبدیل آنها به یک شبکه بزرگنر است. در هر دو مورد شبکه کوچک یا بزرگ , اجرای شبکه کامپیوتری کاری تخصصی و حساس است. زیرا یک شبکه باید با بهترین معماری , بهترین زیرساخت , بهترین تجهیزات مورد نیاز و البته آینده نگری بوجود آید. بدلیل هزینه های بالای خرید تجهیزات , گاهی تهیه بودجه برای خرید تجهیزات جدید بدلیل بلا استفاده بودن تجهیزات اولیه برای مجموعه بسیار دشوار است.

پس از اجرای شبکه  و انجام مراحل اجرای پسیو شکه باید از خدمات پشتیبانی شبکه بهره برد. یکی از بهترین شرکتهای پشتیبانی شبکه داده پردازی اصفهان نت است که با داشتن تجربه زیاد در طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری در اصفهان میتوند با شما همکاری کند.

تعمیرکار شبکه یا کارشناس شبکه کیست؟

متخصص یا تعمیرکار شبکه فردی است که با داشتن تجربه بالا و اطلاعات کافی از تکنولوژی های روز دنیا و البته تسلط زیاد بروی اجرای شبکه های کامپیوتری , میتواند از ابتدا یک شبکه کوچک یا بزرگ را معماری , نیازسنجی , ساخت زیرساختها شبکه را تجهیز کند. نسبت به آینده پیش بینی های لازم را داشته باشد.  یک شبکه کار با تجربه میتواند خطرات و نقص های امنیتی را برطرف کند و در نهایت شبکه و تجهیزات را برای اهداف آتی بروزرسانی کند. در واقع یک کارشناس شبکه کامپیوتری باید توانایی تحلیل شبکه را دارا باشد و در امور اجرای پسیو شبکه و اکتیو شبکه کاملا مسلط باشد. اجرای شبکه کامپیوتری اصفهان یک فرایند تخصصی است.

خدمات طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری در اصفهان:

شرکت داده پردازی اصفهان نت با دارا بودن افراد متخصص شبکه خدمات متنوعی را ارائه میدهد.  ما در زمینه نصب و راه اندازی شبکه های کوچک و بزرگ سالهاست فعالیت میکنیم. در زمینه راه اندازی شبکه در اصفهان از رزومه قابل قبولی برخورداریم. این حسن انجام کار از طریق اعتماد مشتریان حاصل شده است. تمامی خدمات ما در  زمینه راه اندازی شبکه در اصفهان بر اساس نیازهای حال و آینده سازمان شما انجام خواهد گرفت. با توجه به مسلط بودن کارشناسان اصفهان نت در زمینه تجهیزات اکتیو شبکه , ما میتوانیم با هر بودجه ای که شرکت در نظر دارد , پروژه هدف را به بهترین نحو ممکن به اتمام برسانیم. 

اجرای شبکه کامپیوتری
اجرای شبکه های کامپیوتری

خدمات شرکت داده پردازی اصفهان نت

تمامی خدمات داده پردازی اصفهان نت در محدوده استان اصفهان قابل ارائه هستند. خدمات راه اندازی شبکه در اصفهان شامل موارد ذیل میباشد:

 • مشاوره و نیاز سنجی سازمان ها و شرکت ها در زمینه شبکه
 • تهیه پیشنهادات بستر شبکه با توجه به نیاز ها و بودجه شرکت
 • پسیو شبکه و ایجاد زیرساخت های مناسب
 • راه اندازی شبکه و نصب تجهیزات اکتیو
 • رفع موارد ناقص , خطاها و بالابردن امنیت شبکه
 • خدمات پشتیبانی و نگه داری شبکه و بروزرسانی

اجرای شبکه در اصفهان:

اجرای پروژه های پسیو شبکه در اصفهان:

خدمات شبکه در اصفهان نت تنها شامل نصب و راه اندازی اولیه نمیشود. ما همچنین به مشتریانی که دارای شبکه هستند ولی دارای مشکلاتی در این زمینه هستند یا قصد دارند تا شبکه جدیدی را راه اندازی کنند هم خدمات ذیل را ارائه میکنیم: ما از بهترین شرکت های اجرای شبکه کامپیوتری در اصفهان هستیم.

 • راه اندازی شبکه داخلی امن با استفاده از VPN
 • نصب و راه اندازی شبکه در اصفهان
 • عیب یابی و رفع مشکلات شبکه فعلی از جمله رفع کندی شبکه و…
 • طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری
 • افزایش سرعت تبادل اطلاعات در فضای داخلی شرکت یا اینترنت
 • پسیو شبکه شامل داکت کشی , ترانک کشی , کابل کشی , نصب رک و …
 • نصب و راه اندازی شبکه های کابلی و وایرلس
 • ایجاد زیرساخت فضای دورکاری
 • مشاوره خرید بهترین سرور با توجه به نیاز شرکت
 • ایجاد فضای ابری و انتقال اطلاعات بروی کلود
 • کانفیگ تجهیزات شامل : سوییچ , روتر , میکروتیک , سیسکو , ویپ , فایروال و سرور و…
 • تعمیر , ارتقا و نگهداری کامپیوترها
 • اشتراک گذاری فایلها در داخل یا خارج شبکه
 • ارتقای کیفیت و سرعت شبکه و اینترنت
 • مانیتورینگ اینترنت و مانیتورینگ کاربران

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *