امنیت شبکه های کامپیوتری

کارشناس امنیت شبکه اصفهان


امنیت اطلاعات و ارتباطات رایانه ای

خدمات و امنیت شبکه به موازات استفاده از رایانه ها در همه سطوح شغلی , مطرح میشود. یکی از مهمترین رسالت های رایانه ها در اشتراک گذاشتن منابع نرم افزاری و سخت افزاری بین کاربران است. با استفاده از یک مدیریت امنیت شبکه میتوان سطوح دستیابی و نحوه استفاده از اطلاعات را کنترل نمود.

امروزه با گسترش استفاده از شبکه داخلی و اینترنت در شرکتها , بحث امنیت اطلاعات وارد مرحله جدیدی شده است.  کلیه استانداردهای امنیتی برای جلوگیری از مشکلات در شبکه را امنیت شبکه میگویند.

ارائه خدمات امنيت شبكه

ارائه خدمات امنیت شبکه در موارد مختلفی که زیر به آن اشاره میشود , انجام می گردد.

  1. امنیت سیستم عامل : برای ارائه هر خدمت بر بستر شبکه ابتدا باید ک سیستم عامل در نظر گرفت. قبل از انتخاب سیستم عامل لازم است سطوح امنیتی آن را به صورت کارشناسی مورد ارزیابی قرارداده و نسبت به نیازهای آینده براورد صحیح و دقیق انجام داد و این موارد را بررسی کرد: ۱-  امنیت سیستم عامل ویندوز ( کدام نسخه ها امنیت بالاتری دارند). ۲-  امنیت سیستم عامل لینوکس ( کدام نسخه برای ارائه در شبکه داخلی ما کارایی بیشتری دارد). ۳-  امنیت برنامه حسابداری در سیستم عامل. ۴- امنیت در سیستم voip.
  2. برای پیدا کردن نتایج بهتر لازم است تا از شرکت های امنیت شبکه بخواهید تا به شما یک مهندس امنیت شبکه معرفی کنند تا بتوانید مشاوره های لازم را بگیرید.
  3. متخصص امنیت شبکه با استفاده از تخصص و دانش خود در زمینه ارائه خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری به شما پیشنهاداتی را برای بالا بردن سطح امنیت شبکه و مشکلات امنیتی شبکه ارائه خواهد کرد. امنیت اطلاعات در شبکه باید با بالاترین استانداردهای روز دنیا نسبت به گستردگی شبکه در نظر گرفته شود. داده پردازی اصفهان نت یکی از شرکت های امنیت شبکه در اصفهان است که میتواند در این زمینه مشاور و همکار خوبی برای شما باشد.

شرکت امنیت شبکه در اصفهان

این مجموعه اقدامات میتوانند به صورت راه کارهای متعدد نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شوند. بسته به مقیاس شبکه و اهمیت حفاظت از اطلاعات برای مدیران شرکت , موارد حفاظتی زیر را میتوان پیاده سازی کرد. داده پردازی اصفهان نت ارائه دهنده راهکارهای امنیت اطلاعات و ارتباطات شبکه در اصفهان , آمادگی ارائه خدمات امنیتی سیستمها در اصفهان را دارد. بهترین شرکت امنیت شبکه در اصفهان میتواند راه کارهای عملی مفیدی برای بالا بردن سطح کیفی شبکه کامپیوتری شرکت اجرا کند.

امنیت شبکه های کامپیوتری
شرکت امنیت شبکه اصفهان

به معنی کنترل دسترسی

( مشخص کردن کاربران و سطوح دسترسی آنان به اطلاعات)

 نرم افزارهای مقابله با ویروس و بدافزار

 امنیت نرم افزار در سرور یا کلاینت

تحلیل عملکرد و تعیین معیارها

جلوگیری از ازدست رفتن اطلاعات ( مانند گرفتن فایل پشتیبان از اطلاعات )

امنیت ایمیل

دیوار آتش (نرم افزاری و سخت افزاری)

 امنیت دستگاه تلفن همراه

تقسیم بندی شبکه

 اطلاعات امنیتی و مدیریت رویداد

 شبکه خصوصی مجازی

 امنیت وب

امنیت ارتباط بی سیم

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *