سفارش برنامه نویسی

داده پردازی اصفهان نت مجری پروژه برنامه نویسی


برنامه نویسی انواع اپلیکیشن و نرم افزار

برنامه نویسی انواع اپلیکیشن و نرم افزار و خدمات مربوط به ان را می توانید از داده پردازی اصفهان نت بخواهید. این شرکت با همکاران متخصص خود شما را در امر برنامه نویسی انواع اپلیکیشن یاری می دهد.

معرفی انواع زبان های برنامه نویسی

در این بخش خدمات انجام برنامه نویسی انواع نرم افزار و اپلیکیشن را توضیح می دهیم.

زبان برنامه نویسی مجموعه ای از قواعد و مفاهیم است که متصل کردن دستورها به یک ماشین یا کامپیوتر طراحی شده اند.برای کنترل عملکرد یک سیستم یا بیان الگوریتم ها از آنها استفاده میکنیم.

درحال حاضر زبان های برنامه نویسی بسیاری در دنیا وجود دارند. زبان های برنامه نویسی را بسته به ساختان و نوع عملکرد هر یک به چند دسته تقسیم می کنند:

۱- زبان برنامه نویسی رویه ای (Procedural Programming Language)

۲- زبان برنامه نویسی کاربردی (Functional Programming Language)

۳- زبان برنامه نویسی شی گرا (Object-oriented Programming Language)

۴- زبان برنامه نویسی اسکریپتی (Scripting Programming Language)

۵- زبان کد نویسی منطقی یا لاجیکال (Logic Programming Language)

برنامه نویسی مهارت خاص برای دانشجویان و علاقمندان علم کامپیوتر نیست. در سالهای اخیر بدلیل پیشرفت فناوری های علمی، بیشتر دانشجویان و علاقمندان نیاز به استفاده از برنامه نویسی در رشته فعالیت خود دارند.

خدمات انجام پروژه‌های برنامه نویسی

داده پردازی اصفهان نت با همکاری متخصصان و برنامه نویسان مختلف از سراسر کشور نسبت به انجام خدمات نرم افزاری در اصفهان و سایر نقاط ایران به صورت آنلاین و حضوری، در حوزه های دیلفعالیت دارد:

۱- انجام پروژه‌های برنامه نویسی در زبان های مختلف
۲- برنامه نویسی موبایل برای اندروید و iOS
۳- انجام پروژه برنامه نویسی وب و دسکتاپ
۴- سفارش پروژه کامپیوتر، نرم افزار، آی تی و سایر رشته های دانشگاهی

سفارش پروژه برنامه نویسی اندروید

امروزه ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید بسیار پرطرفدار است. اندروید به عنوان یکی از دو سیستم عامل اصلی موبایل های هوشمند حدود ۸۰ درصد از بازار کشور را داراست.
زبان برنامه نویسی اصلی برای سیستم عامل اندروید زبان جاوا است. از زبان هایKotlin , C++,Python, C, HTML, CSS, JavaScript هم برای ساخت و توسعه پروژه اپلیکیشن های اندروید استفاده می شود.
 

سفارش پروژه برنامه نویسی iOS

با توجه به محبوبیت گوشی های اپل، برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS ضروریست. SWIFT و Objective-C دو زبان اصلی کد نویسی برای سیستم عامل iOS و گوشی های Apple هستند.
 

خدمات انجام برنامه نویسی وب و دسکتاپ

 
سفارش انجام پروژه‌های بک اند و فرانت اند برای طراحی و توسعه انواع سیستم های تحت وب و قابل اجرا در اینترنت حجم زیادی از پروژه‌های برنامه نویسی را فرا می گیرد.
 

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *