سئو SEO یا افزایش رتبه سایت

سئو SEO یا افزایش رتبه سایت. بهینه سازی یک وب سایت است. بیشتر کسب و کارها برای تجارت در اینترنت. یک وب سایت با امکانات مختلف ایجاد می کنند. این وب سایت‌ها با آدرس اینترنتی یا دامنه قابل شناسایی هستند. مراجعه کننده با وارد کردن دامنه وب سایت، به آن سایت وارى مي شوى. بیشتر مواقع مراجعه کنندگان آدرس خاصی برای رجوع به سايت ندارند. به همین دلیل در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره به دنبال مطلب مورد نظر خود می گردند. حدود ۹۰ درصد مراجعه کنندگان وارد ۳ لینک (۳ سایت) اول جستجو می شوند.

به مجموعه اقدامات انجام شده برای بالاتر بردن یک وب سایت در موتورهای جستجو، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا SEO می گویند. سئوی یک سایت کاری پیچیده و زمان بر است، با رعایت مجموعه استانداردهای تعریف شده موتورهای جستجو مخصوصا گوگل انجام می شود و هزینه های بالایی دارد. تجربه نشان داده معمولا ۶۰ درصد هزینه سئوی یک سایت به مخارج تبلیغاتی بر میگردد. ۴۰ درصد هم به عنوان دستمزد تیم سئو اختصاص می یابد.

انواع سئو و بهترین نوع سئو چیست؟

سئو شامل دو نوع کلاه سفید و کلاه سیاه (سئوی قانونی و غیر قانونی.) است. تیم داده پردازی اصفهان نت خدمات سئو را تنها از طریق سئوی کلاه سفید (قانونی) به مشتریان خود ارائه می کند. پیشنهاد میکنیم اصلا به دنبال سئوی کلاه سیاه (غیر قانونی) نباشید،‌ چون در صورت اطلاع موتورهای جستجو، دامنه و وب سایت شما دیگر امکان سئو شدن ندارند یا هزینه سنگین و زمان بر خواهد بود.

سئو کلاه سفید سایت :

روی دو نوع سایت داخلی و خارجی پیاده می شود.

  • سئوی داخلی:

 مربوط به کد نویسی قالب و  مطالب سایت، همراه با طراحی وب سایت است. این نوع سئو توسط تیم طراحی اجرا می شود. ۳۰ درصد کار سئوی سایت در این مرحله انجام می شود.

  • سئوی خارجی:

این مرحله توسط یک تیم مجرب و متعهد با تنظیم قرارداد سئوی سایتاجرا می شود.

چگونه سئو باعث افزایش درآمد از طریق سایت می شود؟

هزینه های سئوی سایت اگر توسط یک تیم حرفه ای سئو انجام شود، بدلیل بالا رفتن بازدیدکنندگان و مراجعین سایت، فروش کالا و خدمات به آنها و بالا رفتن اعتبار کسب و کار، به راحتی بازگردانده می شود.

این فروش بدون مخارج اجاره مکان، حقوق پرسنل، بیمه و مالیات و غیره انجام می شود و سود دهی بالاتری نسبت به فروشگاه های واقعی دارد.

تیم مجرب داده پردازی اصفهان نت رویای شما را به واقعیت تبدیل می کند. اید‌های نو همگام با طرح‌های به روز جهان. 

بهینه سازی و پشتیبانی وب سایت :

اگر دارای کسب و کارها هستید و بدنبال یک تیم حرفه ای برای پشتیبانی، بهینه سازی و بروزرسانی سایت یا آموزش کارمندان خود برای بروزرسانی وب سایت خود هستید، با ما تماس بگیرید. داده پردازی اصفهان نت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی، بهینه سازی و بروزرسانی انواع وب سایت در اصفهان و سراسر ایران است.

خدمات پشتیبانی سایت در اصفهان

هنوز نظری داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *