کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه در اصفهان

کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه در اصفهان، تنظیم و تعمیر تجهیزات شبکه توسط شرکت خدماتی شبکه در اصفهان انجام میشود. برای این منظور کافیست با بهترین شرکت خدمات شبکه در اصفهان تماس بگیرید.

داده پردازی اصفهان نت

برای تامین همه نیازهای مشتریان عزیز اقدام به کانفیگ شبکه در اصفهان میکند.

کانفیگ انواع تجهیزات شبکه

به اعمال تنظیمات بروی برخی از اجزای شبکه کانفیگ تجهیزات یا پیکربندی گفته می شود. این کار معمولا بعد از مرحله پسیو یا زیرسازی و نصب تجهیزات شبکه سرور انجام می شود. در موارد دیگر نصب انواع تجهیزات شبکه زمان ارتقا یا تعویض تجهیزات باید انجام شود. 

بسته به نوع کار مورد انتظار از تجهیزات، این تنظیمات متفاوت هستند. یک مثال خیلی ساده، برای نصب مودم ADSL مودم فقط با اتصال به برق و کابل تلفن به اینترنت متصل نمی شود. باید پیکربندی روی مودم انجام شود. گاهی ما میخواهیم مودم را بصورت اکسس پوینت استفاده کنیم، نه برای اتصال به اینترنت. بنابراین مجددا تنظیمات کاملا متفاوتی را باید انجام بدهیم. برای کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه با ما تماس بگیرید.

کانفیگ شبکه چگونه انجام میشود

گاهی یکسری تجهیزات در شبکه استفاده میشوند و امکانات بسیاری را در اختیار مدیر شبکه قرار میدهند. برای مثال یک روتربورد میکروتیک میتواند برای چندین کار متفاوت در هر شبکه  استفاده شود. برای اینکه هر تجهیزی بتواند کار خود را بصورت صحیح انجام دهد، حتما باید تنظیمات به صورت صحیح اعمال شود.

کانفیگ تجهیزات شبکه در اصفهان تخصص کارشناسان این مجموعه است. تجهیزات متنوعی توسط کارشناسان اصفهان نت کانفیگ میشود.

معمار شبکه

معمار شبکه بنا بر انتظارات و رفع نیازها اقدام به تحلیل و ایجاد نقشه شبکه میکند و لیستی از تجهیزات مورد نیاز را در اختیار مدیر شبکه قرار میدهد. مدیر شبکه تنظیمات را برای برطرف کردن همه نیازها به وسیله تجهیزات انجام می دهد.، این تجهیزات می توانند به عنوان جزیی از کل سیستم کارایی داشته باشند. به طور مثال مودم اینترنت را کانفیگ میکنیم باید ip آن مودم در رنج Ip شبکه باشد. در غیر این صورت مودم دارای اینترت خواهد بود اما در شبکه و تجهیزات دیگر اینترنت وجود نخواهد داشت.

پیکربندی تجهبزات شبکه توسط چه افرادی سورت می گیرد.

به اعمال تنظیمات بروی برخی از اجزای شبکه کانفیگ تجهیزات گفته میشود. این کار معمولا بعد از مرحله پسیو یا زیرسازی ونصب تجهیزات شبکه انجام می شود. 

در موارد دیگر کانفیگ انواع تجهیزات شبکه در موقع ارتقا یا تعویض تجهیزات باید انجام شود.این تنظیمات در هر شبکه متفاوت است. بسته به نوع کاری که از تجهیز انتظار است , این تنظیمات متفاوت هستند. 

یک مثال خیلی ساده، وقتی یک مودم اینترنتADSL را بخواهیم راه اندازی کنیم. مودم فقط با اتصال به برق و کابل تلفن به اینترنت متصل نمیشود. باید تنظیماتی بروی مودم انجام شود. گاهی ما میخواهیم مودم را بصورت اکسس پوینت استفاده کنیم و نه برای اتصال به اینترنت. مجددا تنظیمات اعمالی کاملا متفاوت خواهد بود.

کارشناس تجهیزات شبکه در اصفهان

داده پردازی اصفهان نت از جمله شرکتهای دارای متخصصین مختلف برای نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه  است. بدلیل حساسیت بالای این موضوع ما سعی کرده ایم به بهترین نحو ممکن و کمترین دخالت در معماری شبکه مشتریان خود، اقدام به اعمال تنظیمات جدید کنیم. در پروژه های بزرگتر با حساسیت بالا، روند عادی کار بسیار حائز اهمیت است،‌به همین دلیل متخصصین ما در روزهای تعطیل به محل مراجعه میکنند. کانفیگ و تعمیر تجهیزات شبکه در اولویت ما قرار دارد.

در اکثر تنظیمات کافیست فقط یک شماره تک رقمی اشتباه تنظیم شود تا کل یا جزیی از شبکه از مدار خارج شود. مدیران شرکتها به این امر واقف هستند و برای کانفیگ تجهیزات شبکه از بهترین افراد استفاده میکنند. کارشناس شبکه به غیر از تخصص اکتیو باید به پسیو شبکه هم تسلط کافی داشته باشد. برای کانفیگ برخی از تجهیزات افراد باید دوره های خاصی را طی چند ماه پشت سر بگذارند. برای نمونه کارشناس میکروتیک در اصفهان دارای مدرک مهندسی میکروتیک است.

انجام تنظیمات شبکه در اصفهان:

داده پردازی اصفهان نت برای تامین همه نیازهای مشتریان عزیز اقدام به کانفیگ شبکه در اصفهان میکند. کانفیگ تجهیزات شبکه در اصفهان تخصص کارشناسان این مجموعه است. تجهیزات متنوعی توسط کارشناسان اصفهان نت کانفیگ میشود.

خدمات ما

نصب انواع مودم : نصب مودم ADSL , نصب مودم LTE در اصفهان
انجام تنظیمات روتر میکروتیک در اصفهان
راه اندازی ویپ در اصفهان
نصب انواع سوییچ شبکه در اصفهان
نصب سرور شبکه در اصفهان
راه اندازی سرور vpn در اصفهان
اراه اندازی اینترنت مجانی hotspot برای مشتریان در اصفهان
انجام تنظیمات فایروال در شبکه اصفهان
راه اندازی مانیتورینگ شبکه در اصفهان
تعمیرات تجهیزات شبکه در اصفهان
تعمیر مودم در اصفهان
تعمیر سرور در اصفهان


همچنین داده پردازی اصفهان نت در زمینه عیب یابی و نصب تجهیزات شبکه  و کانفیگ و تعمیر انواع تجهیزات شبکه به شما عزیزان یاری رسانی میکند. در بحث عیب یابی قبل از انجام تغییرات لازم , کارشناس ما در محل شرکت حاضر شده و به کار تحلیل شبکه و معماری آن میپردازد. پس از شناخت مشکل مورد نظر اقدام به عیب یابی میکند