خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در اصفهان

پشتیبانی شبکه چیست؟

داده پردازی اصفهان نت دارای تیم حرفه ای برای ارائه انواع خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در اصفهان است.

همه فعالیت های  اصفهان نت فقط در سطح استان اصفهان انجام میگیرد.

برای آشنایی مشتریان عزیز با این خدمات شبکه در اصفهان لازم است که مراحل ایجاد شبکه را توضیح دهیم.

نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار

امروزه بیشتر فعالیت کاربران در محیط شرکت توسط رایانه انجام میشود. کاربران برای تبادل اطلاعات و ذخیره سازی نیاز به ایجاد زیرساخت شبکه در محل کار دارند. کار نصب و راه اندازی شبکه از توجه به نیازهای شرکت و معماری شبکه شروع میشود. با نصب تجهیزات پسیو مانند رک و کابل کشی و ترانک کشی تا نصب و راه اندازی تجهیزات اکتیو مانند روتر و سوییچ و سرور ادامه پیدا میکند. تا اینجا بخشی از خدمات شبکه های کامپیوتری را انجام داده ایم. در زمان تحویل پروژه تمامی تجهیزات شبکه از پسیو تا اکتیو نصب و راه اندازی میشوند. تمامی کانفیگ های لازم بروی تجهیزات اعمال میشود.در اینجا شبکه شرکت آماده بکار است. اما این اتمام کار شرکت با قسمت شبکه نیست.

چه زمانی کارشناس شبکه استخدام کنیم؟

قرارداد پشتیبانی شبکه های کامپیوتر

بهترین زمان بستن قرارداد

پشتیبانی شبکه و کامپیوتر برای شرکت , دقیقا بعد از اتمام کار نصب و راه اندازی شبکه است. برای انجام بهتر قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه , کارشناس باید ابتدا با معماری شبکه و سیستمها آشنتایی کامل پیدا کند. اگر شرکت در زمان ایجاد مشکل بفکر قرارداد پشتیبانی باشد , زمان زیادی را از دست خواهد داد و احتمالا مشکل به صورت ریشه ای حل نخواهد شد. ضمنا با ارائه خدمات پشتیبانی مناسب توسط کارشناس شبکه , میتوان از ایجاد مشکلات کلی جلوگیری نمود.

بهترین کارشناس پشتیبانی شبکه در اصفهان کیست ؟

بهترین شرکت پشتیبانی شبکه اصفهان:

یکی از مهمترین ملاک ها برای انتخاب تیم خدمات پشتیبانی شبکه , تسلط بالای افراد بر شاخه های مختلف شبکه است. دومین ملاک مهم میتوان به آن کال بودن و خوش قولی کارشناس شبکه حتی در روزهای تعطیل توجه نمود.اصفهان نت با دارا بودن افراد متخصص در زمینه پشتیبانی شبکه , کامپیوتر و تجهیزات اداری یکی از بهترین شرکتها در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و سرور در اصفهان است.

کارشناسان اصفهان نت همه روزه حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز میباشند. تعمیرات تجهیزات کامپیوتری در محل شرکت اصفهان نت انجام میپذیرد.

اصفهان نت ارائه دهنده کاملترین پکیج پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در اصفهان است. ما سعی کرده ایم که به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان خود را برطرف کنیم. در کمترین زمان و هزینه ممکن , بهترین عملکرد را از خود برجای بگذاریم. یکی از دلایلی که اصفهان نت بهترین عملکرد را در پشتیبانی شبکه دارد , نوع بستن قرارداد باکارفرماست. قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه و کامپیوتر اصفهان نت به صورت پرداخت سالیانه است. مبلغ قرارداد به صورت توافقی بین کارفرما و پیمانکار تعیین میشود. از این روی ما همه تلاش خود را برای نگهداری از شبکه و سیستم ها انجام میدهیم تا شبکه کمتر به مشکل برخورد کند و کمتر نیاز به مراجعه حضوری باشد.

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

قیمت خدمات پشتیبانی شبکه سالانه بستگی به تعداد کاربران , سیستمها , تجهیزات شبکه و چیدمان شبکه متغیر است. برای همین منظور صنف خدمات رایانه ای اصفهان هر ساله تعرفه خدمات مختلف شبکه را اعلام میدارد. همچنین ممکن است که برخی از این خدمات به صورت پشتیبانی آنلاین خدمات کامپیوتری باشند. برای دیدن نمونه قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه میتوانید این فایل را دانلود کنید.

 بهترین شرکت خدمات 
 شبکه های کامپیوتری در  اصفهان:

خدمات و پشتیبانی شبکه موضوعی است که همیشه در هزینه های جاری یک شرکت قرار دارد. با انتخاب بهترین پشتیبان شبکه در اصفهان میتوانید خیال خود را از خرابی های مکرر شبکه که باعث پایین آمدن راندمان کاری شرکت میشود راحت کنید. برای آگاهی از قیمت نصب و راه اندازی شبکه با ما تماس بگیرید تا بعد از مشاوره تلفنی , با بازدید رایگان از محل و تهیه نقشه معماری شبکه بر اساس نیاز های شما , اقدام به اعلام بهترین قیمت خدمات شبکه در اصفهان کنیم. برای دستیابی به اهداف آتی شبکه شرکت خود با بهترین شرکت خدمات شبکه در اصفهان , داده پردازی اصفهان نت تماس بگیرید.

قرارداد پشتیبانی از شبکه و سرور

در اصفهان که توسط داده پردازی اصفهان نت ارائه میشود:

 • ارائه مشاوره و بازدید رایگان.
 • بررسی کامل پسیو و اکتیو شبکه.
 • ارائه پیشنهادات برای بهبود عملکرد شبکه.
 • عقد قرارداد یکساله با کارفرما.
 • مبلغ قرارداد توافقی است.
 • سرویس و نگهداری و بازدید هر ۳ماه یکبار انجام میشود.
 • مبلغ قرارداد در انتهای سال پرداخت میشود.
 • ارائه تمامی خدمات در ۲۴ساعت شبانه روز و ۷روز هفته حتی روزهای تعطیل
 • نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه
 • کانفیگ تجهیزات شبکه
 • راه اندازی انواع شبکه در اصفهان
 • مدیریت نگهداری و بروز رسانی شبکه
 • ایجاد شبکه جدید و ارتقای شبکه موجود
 • عیب یابی شبکه در اصفهان
 • خرید تجهیزات شبکه با هزینه ماسب
 • ارائه خدمات امنیت شبکه در اصفهان

 تعرفه خدمات شبکه در اصفهان

امروزه همه شرکت ها برای انجام سریع امور خود از کامپیوترها و شبکه های کامپیوتری بهره میبرند. کاهش هزینه همیشه به عنوان یک دغدغه برای مدیران شرکتها مطرح است.

در زمینه خدمات شبکه های کامپیوتری اصفهان نت بهترین راه کار های ممکن را برای کاهش هزینه شبکه و کامپیوتر ها ارائه میکند. نرخ انجام خدمات توافقی است اما میتوانید

نرخ پایه ارائه خدمات انفورماتیک اصفهان در سال 1403 را از اینجا دانلود کنید.

کاهش هزینه خدمات شبکه در اصفهان:

اولین موضوع در مورد کاهش هزینه های آتی شبکه در شرکت , استفاده از کارشناس پسیو شبکه برای ایجاد یک زیر ساخت مناسب و استاندارد برای شبکه شرکت است. 

پسیو شبکه ستون فقرات شبکه شماست و بالا بردن بهره وری کاربران شبکه دقیقا از همین جا آغاز می شود.

هرچه مدیران شرکت حساسیت بیشتری در امر استفاده از کارشناسان شبکه خبره و همچنین تجهیزات استاندارد داشته باشند

, در آینده از قطعی کمتر و سرعت بالاتر شبکه همچنین کمترین تعرفه خدمات شبکه در اصفهان بهره مند می شوند.

از آنجا که شبکه به مانند یک سیستم مداری کار می کند اگر امروز به فکر خرید تجهیزات شبکه مناسب نباشید

, در آینده ممکن است که با هزینه های دو برابری برای تغییرات در ساختار شبکه موجه شوید.