اجرای دور کاری در اصفهان

دورکاری چیست؟

به انجام و ارائه خدمات شغلی در محل منزل از راه دور، دورکاری در منزل گفته می شود.

وقتی صحبت از دورکاری می شود بیشتر ذهن به طرف دورکاری کارمندان میرود. اما امروزه قشر کثیری از اصناف به دورکاری آنلاین پیوسته اند. مثلا دورکاری پشتیبانی آنلاین مهندسین شبکه یا مهندیسین برنامه نویس از این جمله هستند.

به موازات گسترش شبکه در ارائه خدمات به مشتریان، مدیران تصمیم به ایجاد بخشی به عنوان شرکت دورکاری می گیرند. دورکاری شرکت ها مزایای زیادی دارد ولی در این مقاله مورد بحث ما نیست. شرکت های دورکاری نیاز به داشتن زیرساخت های دورکاری مناسب برای انجام این تصمیم دارند.

برای راه اندازی خدمات دورکاری شبکه نیاز به پیاده سازی پسیو و اکتیو مناسب دارید همچنین امنیت شبکه از مهمترین استاندارد های خدمات دورکاری است. در ادامه ما به طور کامل این فرایند را توضیح میدهیم.

انجام دورکاری در شرکت

ایجاد دورکاری در شرکت از بهترین خدمات تیم ما است. در دسترس بودن اطلاعات مهم شرکت برای کارمندان امری بسیار مهم است. امروزه بیشتر شرکتها به سمت دورکاری کردن کارمندان خود میروند. به همین منظور از گذشته تا به حال تجهیزات مختلفی برای اشتراک گذاری فایل در اختیار کارمندان بوده است.

تجهیزاتی مانند فلاپی، لوح فشرده، هارد اکسترنال و فلش مموری. دو مورد اول به دلیل حجم کم و سرعت پایین منسوخ شدند. اما همچنان از هارد بیرونی و فلش مموری استفاده میشود.

با گسترش استفاده از یارانه در شرکتها، اداره امور کارها و ذخیره سازی دیتای شرکت در رایانه اصلی یا سرور کامپیوتر، نیاز به فناوری جدیدتری احساس میشد.

اینترنت بزرگترین فضای اشتراک گذاری

شرکتهای فعال در زمینه تولید سیستم های عامل، ابزارهای مختلفی را در سیستم عامل بکار بردند تا اطلاعات رایانه ها در فضای داخلی شبکه به اشتراک گذاشته شوند. امروزه بزرگترین فضای اشتراک گذاری در جهان، اینترنت است. کاربران به راحتی میتوانند کلیه اطلاعات از دیتاهای اداری تا موزیک و ویدئو را در اینترنت برای دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. همچنین هرگونه اطلاعاتی مورد خود را از اینترنت را برای خود دانلود کنند.

دور کاری در فضای ابری

فضای ابری

به فضای ذخیره سازی جدید، فضای ابری میگویند. بعضی از شرکتهای بزرگ ابزاری را در فضای ابری برای ذخیره سازی و اشتراک گذاری فایل در اختیار کاربرانشان قرار داده اند. دراپ باکس، آمازون، گوگل، اپل، مایکروسافت و… نمونه‌ای از این شرکت‌ها هستند. این شرکت ها خدمات ابری را به کاربران و کسب و کارهای مختلف ارائه می‌دهند.

مهمترین مورد در زمینه اشتراک فایل، امنیت اطلاعات است. یکی از عیوب استفاده از هارد و فلش مموری بحث امنیت آنها است زیرا امکان دسترسی افراد دیگر به اطلاعات وجود دارد.

اشتراک گذاری فایل در اینترنت باید حتما از سطح امنیتی بالایی برخوردار باشد. در غیر این صورت امکان دسترسی هکرها به اطلاعات شرکت وجود دارد.

بنابراین ابزارهای مختلف دیگری پدید آمدند. این ابزارها برای ذخیره سازی اطلاعات در اینترنت از امنیت نسبتا بالایی برخوردار هستند. بعضی از انها به صورت رایگان و بعضی دیگر با پرداخت هزینه ناچیز توسط کاربران فضای مورد نیاز را در اختیار کاربر قرار میدهند.

اشتراک گذاری فایل برای همه یا افرادی خاص
داشتن دسترسی در سطوح مختلف به فایل‌ها و اطلاعات در هر زمان و در هر مکانی
دسترسی به فایل‌ها با هر دستگاه هوشمند مانند تلفن همراه , رایانه و لپ تاپ
به اشتراک گذاری هر نوع دیتا
امکان اشتراک گذاری امن فایل در اینترنت بدون اینکه نگران پاک شدن خود بخود آن باشیم
سرعت انتقال بسیار بالا
ارسال سریع فایل‌ با هرمقدار حجم
یکبار آپلود و اشتراک گذاری دائمی در طول سال‌های استفاده از این خدمات بدون آپلود مجدد
بازیابی اطلاعات از بین رفته توسط بک آپگیری دائمی که توسط مدیر فضای ابری گرفته میشود
بهترین راهکار جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات کاربران برای کسب و کارها
مورد استفاده کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی

ذخیره سازی اطلاعات شرکت در فضای ابری

برای داشتن فضای ابری , حتما لازم نیست که شرکت از شرکتهای دارای این فناوری , فضایی را اجاره کنند. هر شرکت میتواند با خرید سخت افزارهای اشتراک فایل , اطلاعات خود را برای کاربران با امنیت بسیار بالا به اشتراک بگذارد.

همچنین میتوان با اجاره یک هاست داخلی از این فن آوری با هزینه بسیار کمی برخوردار شد.

اجرای کامل دورکاری 
توسط کارشناسان اصفهان نت

اصفهان نت با داشتن تجربه بالا در پشتیبانی شبکه و اطلاعات شرکتها اقدام به انجام پروژه دورکاری در اصفهان میکند. داده پردازی اصفهان نت یکی از بهترین شرکتها در زمینه انجام پروژهای دورکاری شرکتها در اصفهان است. لازم به ذکر است که تیم اصفهان نت فضای ابری شرکت ارتباطات مبین نت را به عنوان میزبان شما عزیزان پیشنهاد میدهد.