نظارت تصویری

مشاوره رایگان نصب دوربین مداربسته اصفهان

ارائه مشاوره صحیح برای انتخاب نوع دوربین ها و دستگاه کنترل مرکزی، گام اول خدمات دوربین تحت شبکه شرکت داده پردازی اصفهان نت به شما است. هر مکان سناریوی خاص خود را دارد. در حال حاضر شرکت های تولید کننده این دوربین ها طیف گسترده ای از دوربین را تولید می کنند. هر کدام از این دوربین ها برای مصرف خاصی نصب می شوند. ابتدا محل مورد نظر بررسی می شود و سپس پیشنهاد مناسب ارائه می شود.

پشتیبانی تیم حرفه ای با شماست

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته در اصفهان 

 

سامانه نظارت تصویری

سیستم نظارت تصویری (دوربین دار بسته) از سالیان پیش به عنوان ابزاری مهم در بحث نظارت و ایجاد امنیت مورد استفاده قرار گرفته‌ است. با توجه به سابقه طولانی این سیستم‌ها، تحولات و پیشرفت‌های بسیار زیادی در این حوزه بوجود آمده است . اطلاع از روند این پیشرفت‌ها و آشنایی با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها کمک شایانی به مدیران و کارشناسانی برای انتخاب و پیاده‌سازی یک سیستم نظارت تصویری همی کند.

اجزای اصلی سیستم نظارت تصویری

هرمجموعه دوربین مداربسته ای چهار تجهیز دارد

 1-دوربین
2-دستگاه ضبط تصاویر یا سرور با نرم افزار نظارت (ما نرم افزار نظارت شیردال را پیشنهاد میکنیم)
3-حافظه
4-پاور و کابل و اتصالات

انواع دوربین ها

۱– دوربین های آنالوگ

امروزه از این سیستم‌ها برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم،  پرتردد و پرخطر استفاده می‌شود. موزه‌ها، فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو , راه‌آهن , حتی بیمارستان‌ها , منازل و مدارس به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند.

کارکرد نظارتی، دیگر سیستم‌های مداربسته است. امروزه مدیران زیادی بوسیله این سیستم‌ها روی کار نیروها و ابزار و تجهیزات خود نظارت دارند. سیستم‌های آنالوگ براساس یک سیگنال پیوسته کار می‌کنند، نسبت به سیستم‌های دیجیتال از قدمت بیشتری برخوردارند.

۲– دوربین های ( IP ) تحت شبکه

توجه به فراگیر شدن فناوری شبکه های کامپیوتری بستری فراهم کرده تا نسل جدید دوربین های مدار بسته تحت شبکه IP- Camera بوجود آیند. استفاده از دوربین‌ مداربسته تحت شبکه به علت بالا رفتن قابلیت ‌های آنها نسبت به گذشته روز به روز درحال افزایش است.

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

مناسب، طراحی و جانمایی آغاز می شود. نقشه کامل مجموعه به همراه تصاویر موجود، بررسی میشود و بعد، از محل بازدیدمی شود. سپس طی جلسه ای مشخص می کنید کدام مناطق حساسیت بالایی دارد و برای شما حائز اهمیت است. مطابق با نیاز شما دوربین ها جانمایی میشود و مدل آن انتخاب می گردد.

 پروژه نصب دوربین مدار بسته در منزل حساسیت و اهمیت موضوع را بیشتر می کند. برای خرید نرم افزار سرور نظارت؛ ما نرم افزار قدرتمند ایرانی شیردال را پیشنهاد میکنیم.

بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته در اصفهان کدام است

در انتخاب مشاور و مجری برای نصب و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته باید چند نکته را در نظر گرفت:

رزومه شرکت مجری طرح دوربین مداربسته چیست

این شرکت بیشتر از چه برندی برای پروژه دوربین مدار بسته استفاده میکند آیا قبل از نصب سیستم مشاوره , بازدید و پیشنهادی به کارفرما میدهد

آیا بعد از نصب سیستم، نقشه طرح را تهیه کرده و به کارفرما تحویل میدهد و

قرارداد پشتیبانی شبکه 
 

خوبی برای ادامه کار ارائه میدهد

شرکت مجری باید از افرادی با توانایی بالای پسیو و اکتیو شبکه , برقکار حرفه ای و هماهنگ کننده مسئولیت پذیری برخوردار باشد. (همه این موارد با دیدن چند عکس نمونه کار این شرکت قابل تشخیص است).

شرکت داده پردازی اصفهان نت با تجربه بالا (از سال ۱۳۸۸ تاکنون) در زمینه  نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری و حفاظت فیزیکی در اصفهان فعالیت دارد.

ما از بهترین برند دوربین مداربسته بازار ( داهووا , هایک ویژن) استفاده میکنیم. قبل از اجرای پروژه به شما مشاوره رایگان میدهیم و کلیه موارد بالا را اجرا میکنیم.  

قرارداد پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در اصفهان 
 مزیت زیادی برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است.
 • دسترسی از راه دور
 • امنیت انتقال تصاویر
 • زوم دیجیتالی با کیفیت بالا
 • انتقال تصویر و صدا از طریق اینترنت
 • کاهش هزینه کابل کشی به ویژه در پروژه های بزرگ
 • ثبت رخداد ها و تصویربرداری هوشمند
 • تغذیه برق دوربین از طریق کابل شبکه
 • امکان اتصال انواع سنسورها اعم از دود و گاز به دوربین
 • قابلیت ارسال فرامین کنترلی PTZ از طریق همان کابل شبکه
 • امکان انتخاب و تعیین رزولوشن های مختلف جهت دریافت تصاویر
 • سهولت اضافه نمودن تعداد دوربین ها کاربران بیشتر در یک مجموعه
 • امکان استفاده از بزرگنمایی های دیجیتال با حداقل افت بر روی تصاویر

قیمت دوربین مدار بسته

توجه به کلیه موارد گفته شده در متون بالا قیمت دوربین های مداربسته به عوامل مختلفی بستگی داره.

به غیر از عامل انتخاب تجهیزات به کار رفته در نصب دوربین مداربسته در اصفهان میتوان از بهترین نصاب دوربین مداربسته  استفاده کرد

تا با تجربه و دانش خود از بروز خطا و انتخاب تجهیزات غیر اصولی و نصب پر هزینه جلوگیری کرد به این شکل میتوان هزینه پروژه را کم کرد.